Rozmowa o horrorze Syndrom Riddocha w telewizji WTK

najlepsze polskie powieści grozy

Minął ponad rok odkąd ukazał się "Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie". "Syndrom Riddocha" to powieść zombie postapokaliptyczna, którą opublikowałam w wydawnictwie Dom Horroru. Opowiada historię Jesse - żołnierza przyszłości, który wyrusza na poszukiwanie tajemniczego Pierwszego. I właśnie ta opowieść zainteresowała Macieja Kautza z WTK - Wielkopolskiej Telewizji Kablowej. W czerwcu miałam przyjemność opowiedzieć o niej w Poranku WTK!

książka dla dzieci o potworach

W trakcie kilkuminutowej rozmowy mogliśmy podyskutować na temat kondycji polskiej literatury grozy. Opowiedziałam o swojej pasji do horroru i zdradziłam kilka szczegółów dotyczących fabuły "Syndromu Riddocha". Z Maciejem rozmawialiśmy także o innych moich książkach, między innymi o leksykonie potworów dla dzieci "Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory", który również ukazał się w zeszłym roku, nakładem poznańskiego wydawnictwa Albus. Rozmawialiśmy o strachu i przyjemności płynącej z możliwości jego kontrolowania, gdy w zaciszu domowym przerzucamy kolejne strony historii...


Zresztą! Materiał dostępny jest na Youtube i możecie go obejrzeć poniżej. Mam nadzieję, że Was zainteresuje - koniecznie dajcie mi znać! A jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat "Syndromu Riddocha", w tym przeczytać darmowy fragment - wpadnijcie pod ten link: "Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie".


polskie powieści grozy o zombie
polska powieść zombie postapokaliptyczna
sylwia Błach

Share:

2 komentarze