Wyróżnienie w konkursie najpiękniejsze książki dla dzieci i młodzieży!

najpiękniejsza książka dla dzieci o potworach
Tegoroczna edycja Warszawskich Targów Książki obfitowała w niespodzianki. W trakcie gali odbyło się rozdanie nagród 58. edycji konkursu "Najpiękniejsze książki roku" organizowanego przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek. Z dumą mogę ogłosić, że moja powieść "Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory" otrzymała wyróżnienie za przepiękne ilustracje autorstwa Pauliny Daniluk!


Paulina, szczerze gratuluję!

Gdy dowiedziałam się o nominacji nie byłam szczególnie zaskoczona - ilustracje wykonane przez Paulinę są niezwykle klimatyczną oprawą dla mojego tekstu. Od początku, gdy zaczęłyśmy pracować nad "Wampirami...", czułam, że wyjdzie z tego coś pięknego - Paulina ma talent, ale miała też pomysł. Jednak gdy okazało się, że "Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory" otrzymały nie tylko nominację, ale przede wszystkim wyróżnienie - zabrakło mi słów! Bardzo się cieszę z tego sukcesu! Gratulację dla całej naszej ekipy: Pauliny Daniluk i Iwony Wierzby - wydawcy z Wydawnictwa Albus, bez której ten niezwykły leksykon strasznych stworów nigdy by nie powstał.

Zresztą, zobaczcie sami jak piękne są te ilustracje:

książka dla dzieci o potworach
książki dla dzieci o potworach 7+
najpiękniejsze książki dla dzieci
najpiękniejsza książka dla dzieci potwory

"Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory" to nie taka straszna książka dla dzieci - jej celem jest edukować i rozwijać. W środku znajdziecie historie o pochodzeniu fantastycznych istot, dziecko dowie się dlaczego ludzie w danego stwora kiedyś wierzyli i jak ów stwór wyglądał. "Wampiry..." to swoisty leksykon fantastycznych stworzeń, który opowiadając o strasznych istotach - bawi. Zobaczcie klip promujący "Wampiry...", a jeśli chcecie mieć swój egzemplarz - koniecznie zajrzyjcie na stronę wydawcy:www.albus.poznan.pl

Share:

0 komentarze