VamppiV na Patronite - treści specjalnie dla Ciebie!Nie umiem się nudzić. Chwytam się wielu rzeczy, które mnie fascynują, kręcą, sprawiają, że życie staje się ciekawsze. Zawodowo zajmuję się pisaniem. Z jednej strony piszę książki - w tym roku ukazała się moja powieść "Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie" oraz leksykon stworzeń fantastycznych "Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory". Z drugiej strony piszę kod - jako programistka robię gry, aplikacje użytkowe, czasem strony internetowe. Choć kocham te zajęcia, to nie potrafię zamknąć się w dwóch zawodowych dziedzinach. Dlatego, w wolnym czasie, piszę blogi. Na jednym dzielę się swoimi sesjami zdjęciowymi, a drugi - właśnie czytacie.


I z uwagi na tę swoją działalność influencera łamane przez blogera zdecydowałam się założyć profil na portalu Patronite!

Czym jest Patronite?
 Patronite to nowoczesna forma współpracy między artystami, blogerami itd., a ich odbiorcami. Odbiorca deklaruje się, że raz w miesiącu będzie za pomocą bardzo prostego systemu przelewał niewielką sumę pieniężną osobie, której działalność chce wesprzeć. Stawki zaczynają się od kilku złotych. W zamian za to dostaje dostęp do ekskluzywnych, limitowanych treści, na przykład specjalnej grupy na Facebook'u, pierwszych zapisków pisarza, możliwości wzięcia udziału w sesji zdjęciowej z blogerką i tak dalej. To świetne rozwiązanie, dla wszystkich tych, którzy chcą pokazać, że doceniają czyjąś pracę i jednocześnie chcą ją kształtować - patroni mogą swoim ulubieńcom sugerować tematy wpisów, inspirować do sesji, pomagać wybrać najlepszy content czy nawet dostawać pocztówki z różnych miejsc świata - wszystko zależy od tego czym dana osoba się zajmuje i jakie nagrody za wsparcie wyznaczy.

Oto progi, które dostępne są na moim koncie:

A może trafiłeś tutaj przez przypadek i czytasz ten post, choć nie wiesz kim jestem? Nie ma sprawy, już mówię parę słów!

***
Nazywam się Sylwia Błach, a w sieci jestem znana jako VamppiV. Funkcjonuję w wielu różnych światach i chcę Cię zabrać w podróż po nich! Zapnij pasy - to będzie jazda bez trzymanki.

Jestem pisarką, autorką pięciu książek grozy i kilkunastu opowiadań. Niedawno wydałam powieść "Syndrom Riddocha. Tom pierwszy. Lepszego świata nie będzie" oraz leksykon strasznych stworów dla dzieci "Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory". Publikowałam w antologiach, zinach i czasopismach, w tym w "Pocisku" i "Bramie". Moje teksty tłumaczone były na język czeski i angielski, a moją najnowszą powieść można znaleźć nawet w zakamarkach biblioteki w Taganrogu (Rosja!).


Fascynuje mnie strach i ludzka psychika. W moich historiach można znaleźć demony, potwory, upiory, ale też psychopatów i morderców. Kocham doprowadzać bohaterów do granicy szaleństwa! Dla najmłodszych piszę lekko i z poczuciem humoru, starszym serwuję dużą dawkę krwi, seksu i przemocy. Dla każdego fana grozy coś dobrego - niezależnie od wieku!

Pełną listę moich publikacji można znaleźć na moim blogu: Sylwia Błach - Rozkosze Umysłu. Tam też dzielę się informacjami o moich sukcesach, przemyśleniami na temat świata i wszystkim tym, co bliskie jest mojemu serduszku. Mówię o zarządzaniu czasem i motywuję do działania.

Po drugie: jestem blogerką! Oprócz wspomnianego powyżej bloga, prowadzę także bloga modowego VamppiV. To fantastyczna przygoda! Prezentuję swoje stylizacje, bawię się kontrastami i trendami. Pozowanie do zdjęć sprawia mi wiele przyjemności. Staram się publikować jak najlepsze treści, by inspirować. Udowadniam, że każda kobieta ma prawo czuć się dobrze we własnym ciele i świetnie wyglądać! 

W 2016 roku bieliźniana marka Panache doceniła mnie za moje zainteresowania i podejście do życia, wybierając jedną z sześciu najbardziej inspirujących kobiet na świecie! To była niesamowita przygoda - sesja zdjęciowa w Londynie, pojawienie się na plakatach na całym globie, a potem udział w polskiej kampanii promującej samobadanie piersi. 

  
To wszystko doprowadziło mnie do działalności społecznej. Pracując przez wiele lat przy konkursie Miss Polski na Wózku i sama zmagając się z problemami związanymi z niepełnosprawnością, zrozumiałam, że to w jakim świecie żyję, zależy ode mnie. Działam aktywnie próbując uczynić świat lepszym! Brałam udział w debacie dotyczącej konwencji ONZ o prawach kobiet z niepełnosprawnościami, pracowałam w integracyjnej agencji modelek, nadzorowałam projekty promujące samorozwój. Jako pisarka, blogerka i działaczka występowałam zarówno na konwentach, jak i targach czy w szkołach, dzieląc się swoim doświadczeniem i motywując! Życie jest za krótkie, by nie czerpać z niego pełnymi garściami. Na blogu piszę o problemach dnia codziennego, o podróżowaniu na wózku i barierach - zarówno mentalnych, jak i architektonicznych - z którymi się spotykam. 


Zawodowo związana jestem z programowaniem. Jestem autorką gry "Snowman: Revenge" na Androida, brałam też udział w innych projektach. Studiuję na Politechnice Poznańskiej na studiach doktoranckich i interesuję się sieciami społecznościowymi. Uczę ludzi jak robić strony www i pracuję przy produkcji niezależnych gier komputerowych.
***

Gorąco zapraszam na mój profil na Patronite! Jeśli zechcesz wesprzeć moją działalność i otrzymać w zamian specjalne treści - nie zastanawiaj się dłużej, wejdź pod LINK - Sylwia VamppiV Błach Patronite - i zobacz co mam dla Ciebie!

Share:

1 komentarze

  1. Chętnie zerknę, nigdy tam nie byłam, choć już słyszałam :P

    OdpowiedzUsuń