Dlaczego warto uczyć się Wordpressa? Już jutro webinar na żywo!

Zawsze marzyłaś o pracy programistki? A może ostatnio poczułaś się wypalona i zapragnęłaś zostać cyfrowym nomadem? Nie umiesz odnaleźć się na etacie lub życie spowodowało, że musisz pracować zdalnie? Mam coś dla Ciebie - w sierpniu razem z Coderstrust Polska startujemy z kursem, na którym nauczę Cię robić strony internetowe.

szkolenie wordpress coderstrust


Jestem freelancerką - szukam zleceń, pracuję przy tych, które mnie zainteresują. Jestem wolna, mogąc pracować gdzie chce i jak chce. Freelancing staje się modny - na rynku IT ciągle rośnie zapotrzebowanie na specjalistów, a osób, które odkrywają, że umowa o pracę nie jest dla nich - przybywa. Wychodząc naprzeciw potrzebom nieustannie zmieniającego się rynku, firma Coderstrust proponuje szkolenia z gwarancją pracy. Ja zostałam mentorem jednego z nich - opowiem o tworzeniu stron www. To naprawdę jest łatwe!

szkolenie wordpress coderstrust

Jeśli jesteś ciekaw na czym to polega - zarezerwuj czas w środę wieczorem, 19. lipca! Wtedy odbędzie się webinar, w trakcie którego opowiem o zaletach tworzenia stron w Wordpressie. Webinar jest bezpłatny i to świetna okazja, by zyskać odpowiedź na pytanie "Czy programowanie jest dla mnie?" (i na wszystkie inne pytania, które Cię dręczą, także). Wystarczy tylko się zapisać: LINK DO REJESTRACJI.

Chcesz wiedzieć więcej? Wpadnij na stronę Coderstrust Polska oraz dołącz do wydarzenia na Facebook'u

szkolenie wordpress coderstrust

Do zobaczenia! I koniecznie zapamiętaj ten hashtag:

#GirlsWhoFreelance


To dopiero początek cyfrowej rewolucji!

Share:

1 komentarze

  1. Szkoda, że to Warszawa tylko, bo chętnie bym skorzystała :P

    OdpowiedzUsuń