Twoja pierwsza strona www - warsztaty, 27.05 w Warszawie!

darmowe szkolenie tworzenie stron www

Już jutro, 27. maja o godzinie 13.00, we współpracy z CodersTrust Polska zapraszam Was na teren Politechniki Warszawskiej na warsztaty z tworzenia stron internetowych, które będę miała przyjemność poprowadzić.

W trakcie warsztatów nabędziecie wiedzę teoretyczną oraz praktyczną dotyczącą tworzenia stron internetowych. Nauczycie się podstaw języka HTML, poznacie narzędzia z jakich warto korzystać, wykorzystacie kaskadowe arkusze stylów, by uczynić zrobioną stronę piękniejszą i dowiecie się kim tak naprawdę jest webmaster.

darmowe szkolenie tworzenie stron www

Warsztaty przeznaczone są dla osób początkujących, które nigdy nie miały do czynienia z programowaniem i tworzeniem stron internetowych. Nieważne jest dlaczego chcesz programować - liczy się pozytywne nastawienie i gotowość na ciężką pracę w dużym tempie! Jednakże gwarantuję, że wiedza, którą nabędziesz w ciągu tych pięciu godzin umożliwi samodzielne stworzenie prostej strony internetowej.

Warsztaty są darmowe, jednak konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca na stronie: http://bit.ly/twojapierwszastronawww Koniecznie zabierz ze sobą laptop - to niezbędne narzędzie do pracy!

Zapraszam także na fanpage organizatora - CodersTrust Polska. Tam znajdziecie więcej informacji na temat wydarzenia.

darmowe szkolenie tworzenie stron wwwdarmowe szkolenie tworzenie stron www

Share:

1 komentarze

  1. Szkoda, że to Warszawa, chętnie bym sie wybrała na takie warsztaty w Trójmieście 😜

    OdpowiedzUsuń