Bezwzględnie zakochani - nowe opowiadanie w czasopiśmie POCISK

blog o książkach młodzieżowych

"Pocisk" to czasopismo kryminalno-literackie, którego poczynania śledzę od pierwszego numeru. Już jako nastolatka fascynowałam się kryminologią i kryminalistyką. Pamiętam wieczory zbrodni na Discovery Channel, które oglądałam z mamą i niecierpliwe wyczekiwanie na najnowszy odcinek uwielbianego przeze mnie "Columbo". Wraz z wiekiem repertuar seriali się zmieniał: odcinki CSI znałam na pamięć, bujałam się w doktorze Reidzie z "Zabójczych umysłów", a "Kości" oglądam do tej pory. Zresztą moja miłość do horroru mocno jest związana z zainteresowaniami kryminalistycznymi - jakkolwiek o duchach, zombie czy innych potworach pisać i czytać lubię, tak moim głównym konikiem zawsze były chore umysły. Zachwycałam się i "Kolekcjonerem kości", i "Siedem", i "Piłą". I choć kryminały to pełną gębą, w klimacie blisko im do grozy najwyższej jakości.

Dlatego tak mocno ucieszyłam się, gdy na rynku pojawiło się czasopismo realizujące moją potrzebę mrocznych, strasznych i prawdziwych opowieści!

Najnowszy numer czasopisma "Pocisk" (marzec-kwiecień 2017) poświęcony jest kobietom mścicielkom. Znajdziecie w nim dwa opowiadania poruszające temat damskiej zemsty. I każde spostrzegawcze oko już zapewne dostrzegło, że jednym z opowiadań jest mój tekst "Bezwzględnie zakochani". Jest to historia szaleństwa i choroby. Prawdziwej miłości, która jest swego rodzaju grą. Prowadzi nas krętymi ścieżkami, a gdy osiągamy cel, nie zawsze... Zresztą, kto ciekaw, niech biegnie do kiosku i sam przeczyta!

blog o książkach młodzieżowych

Oprócz mojego tekstu na ponad stu stronach znajdziecie wywiady, fragmenty książek i reportaże - wszystko to dotyczące zbrodni. W krótkim wywiadzie dowiecie się dlaczego Nesbo porównuje pisanie do seksu, kilka stron dalej zjecie kolację z diabłem, przeczytacie o wspaniałej katastrofie i zrobicie sobie... przerwę od kryminału.

Zaintrygowani? Jeśli tak zapraszam do kiosków po najnowszy numer czasopisma "Pocisk". A kto już czytał moje opowiadanie pt. "Bezwzględnie zakochani" niech koniecznie podzieli się ze mną wrażeniami!

blog o książkach kryminalnych
blog o książkach kryminalnych
blog o książkach kryminalnych
blog o literaturze kryminalnej
blog o literaturze kryminalnej
sylwia błach opowiadania
sylwia błach opowiadania

Share:

1 komentarze