Zapraszam na spotkanie autorskie!

24. marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczynają się Targi Edukacyjne, Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży oraz Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej. Jest to impreza otwarta, na której nie może Was zabraknąć!


targi edukacyjne poznań data

Już jutro o godzinie 16. zapraszam na spotkanie autorskie ze mną, którego organizatorem jest Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli. W trakcie prawie dwugodzinnego wydarzenia pt. "Strach się bać - czytać czy nie?" opowiem zarówno o swoich aktualnych dokonaniach i projektach, jak i porozmawiam z Wami o literaturze, lekturach szkolnych czy innych sposobach przekazywania opowieści. Po części wykładowej przejdziemy do drugiej części spotkania - warsztatów z pisania drabble'i! To prawdziwa frajda dla wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił w tworzeniu ultrakrótkich opowiadań. Zdradzę kilka sztuczek na to, by drabble były ciekawe, a niewtajemniczonym wyjaśnię czym właściwie one są. Ponadto w trakcie spotkania odbędzie się premiera mojej najnowszej książki "Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory", która ukazała się nakładem Wydawnictwa Albus.

sylwia błach książki

Pełen program Targów Edukacyjnych znajdziecie TUTAJ. Po więcej informacji odsyłam na stronę wydarzenia - czyli TUTAJ.

książka dla dzieci, młodzieży i dorosłych

To jednak nie koniec atrakcji! W sobotę około godziny 14. pojawię się na targach Książki dla dzieci, młodzieży i rodziców na stoisku Wydawnictwa Albus. Będę tam podpisywać swoją książkę pt. "Wampiry, potwory, upiory i inne nieziemskie stwory". Bedzie okazja porozmawiać, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy wymienić uściski. Więcej informacji na temat targów znajdziecie na ich stronie - TUTAJ

targi książkowe poznań

A jeśli jeszcze Was nie przekonałam, to zachęcam do przejrzenia wszystkich harmonogramów. Wśród zaproszonych autorów są między innymi Małgorzata Musierowicz, Andy Griffiths, Aleksandra Janusz, Waldemar Cichoń... I wielu innych. Pełna lista TUTAJ.

Mam nadzieję, że do zobaczenia! Ja już nie mogę się doczekać! 

Share:

0 komentarze