Podsumowanie roku 2015 - działo się!

Nowy rok, nowe plany, nowe nadzieje! 

W 2016 planuję przede wszystkim - nie zwalniać. A jeśli sił starczy, to nawet trochę przyspieszyć. Póki co - zgodnie z zapoczątkowaną rok temu tradycją - pora na małe podsumowanie roku 2015. Działo się! Klikajcie w interesujące Was tematy, zostaniecie odesłani do szczegółowych notek.

1. Zakwalifikowałam się do półfinału ogólnopolskiego konkursu Człowiek Bez Barier - konkursu mającego na celu docenić osoby z niepełnosprawnością, które prowadzą pełne i aktywne życie (listopad 2015)

2. Wydałam kolejną autorską książkę - "Trzy lata strachu" - nakładem wydawnictwa Horror Masakra. Książka ciągle dostępna na Allegro! (grudzień 2015)

4. Mój drabble "Donica" ukazał się w zinie "Szortal. Na wynos" (styczeń 2015)

5. Wzięłam udział w spotkaniu autorskim w Kórniku (luty 2015)

6. Wzięłam udział w konferencji MSI Dragon na Politechnice Poznańskiej w trakcie której poprowadziłam dwie prelekcje "Unity3D dla zielonych" i "Ranking gier zakazanych" (marzec 2015).

7. Mój drabble "Potwór spod łóżka" ukazał się w Drabble na niedzielę (maj 2015).

8. Na Polconie XXX poprowadziłam dwa punkty - "Co Ty wiesz o zabijaniu?" oraz wraz z Jarką z Jarkowe Bazgroły - "Choroby psychiczne w filmach - czy rzeczywiście tak to wygląda?" (sierpień 2015).

9. Dwa moje opowiadania pojawiły się w antologii "Horror na Roztoczu 2 - Insomnia" (wrzesień 2015).

10. Trafiłam do pocztu drabblistów polskich i poświęcony mi został cały jeden numer Drabble na niedzielę (wrzesień 2015).

11. Pierwszy w życiu (i na pewno nie ostatni!) Kfason! A w jego trakcie prowadzenie prelekcji o zaburzeniach osobowości oraz udział w panelu dyskusyjnym kobiet grozy (październik 2015).

12. Wzięłam udział w festiwalu kryminału GRANDA jako słuchacz, a także w warsztatach literackich w jego trakcie (na które się dostałam dzięki konkursowi literackiemu). Relacja: część pierwsza, część druga.

13. Moje opowiadanie "Jesteś socjopatą" ukazało się w listopadowym numerze magazynu "Histeria" (listopad 2015)

14. Z ramienia Fundacja Jedyna Taka współorganizowałam wydarzenie Aktywna Kobieta i poprowadziłam prelekcję dotyczącą blogosfery (marzec 2015).

15. Wzięłam udział w roli modelki z agencji Butterfly Agency Models w pokazie mody Agnieszki Jaworskiej Moda-Pasja-Zmiana (kwiecień 2015).

16. Jako blogerka modowa zostałam zaproszona na wydarzenie Fashion For You w galerii Półwiejska_2, w którym z przyjemnością wzięłam udział! (grudzień 2015)

17. Wzięłam także udział w świątecznym wydaniu wydarzenia Fashion For You w Półwiejska_2 (grudzień 2015)

18. Eurotrip - kolejna z wycieczek życia - Wiedeń, Wenecja, Rzym, Mediolan, Norymberga! Zakochałam się w tych miejscach! (sierpień 2015)

19. Jako pracownik Fundacja Jedyna Taka współtworzyłam wybory Miss Polski na Wózku, ogarniałam kwestie techniczne, ciężko harowałam przy innych projektach i zawsze się świetnie bawilam!

20. Współtworzę ogromną konferencję poświęconą branży gier - Game Industry Conference. PR Witch to ja!

21. Wraz ze znajomym stworzyłam grę DungeonEscape, nad którą aktualnie pracujemy, nanosimy ostatnie poprawki... i gotowe!

22. A samodzielnie stworzyłam minigierkę na komórkę Snowman: Revenge. Aktualnie graficy w niej dłubią, więc liczę, że szybko będę mogła pochwalić się efektem końcowym.

23. Natomiast na zaliczenie jednego przedmiotu stworzyłam prototyp gry logicznej w technologii WebGL, który na tyle spodobał się prowadzącemu, że opublikował go na swojej stronie.

24. Stworzyłam time lapse z gry "Dying Light", który następnie został opublikowany na fanpage'u wydawcy.

A poza tym... ostro pracowałam, wzięłam udział w kilkudziesięciu sesjach zdjęciowych, świetnie się bawiłam, poznałam masę nowych ludzi, podróżowałam, napisałam książkę... To był świetny rok!

Moi mili, w nowym roku życzę Wam i sobie by każda chwila była pełna: emocji, zdarzeń, radości, uśmiechu, wolności. Życzę też, by lenistwo przestało pukać do naszych drzwi, a wszystkie marzenia doczekały się realizacji.
Sylwia "VamppiV" Błach


Share:

6 komentarze

 1. Zdjęcie kapitalne :) A i spis osiągnięć wyborny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Absolutely great! Happy 2016!


  ** I'm inviting you to join Love, Beauty Bloggers on facebook. A place for beauty and fashion bloggers from all over the world to promote their latest posts!


  NEW POST: What's New: Benefit Cosmetics, Smashbox and Algenist

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać, że jesteś aktywną i kreatywną osobą ! Nie mogę uwierzyć, że zrobiłaś to wszystko w ciągu roku :)
  Zyczę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 4. wow, ile udało Ci się osiągnąć w ciągu jednego roku! :) oby tak dalej dziewczyno! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Great ! Gorgeous outfit. You are very pretty :)

  OdpowiedzUsuń