KoKon - koniński festiwal fantastyki - zaczyna się już jutro!Już jutro zaczyna się KoKon - pierwszy koniński konwent fantastyki skupiający się na branży gier, rozwijaniu pasji, wzbudzaniu chęci do działania. Piątkowe popołudnie upłynie pod tytułem "Fantastyka w świecie wirtualnym", natomiast w sobotę konwentowicze porzucą komputery na rzecz rozrywki offline spędzając dzień pod hasłem "Fantastyka wokół nas".

I ja tam będę! Dostałam też swoją stronę, na którą organizatorzy machnęli tak ładny opis, że aż Was zaproszę do przeczytania: http://mdkkonin.pl/kokon/sylwia-blach/

Gorąco Was zapraszam na najbliższe dwa dni do Młodzieżowego Domu Kultury w Koninie!

Oprócz mnie wśród gości znajdziecie Anetę Jadowską i Michała "Avahir" Kudlińskiego. Czekają Was prelekcje, a także turniej League of Legends czy konkurs cosplayer'ów. To także świetna okazja by sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą mangi czy wziąć udział w laserowym paintballu.

Poprowadzę dla Was dwa punkty programu:


16:00 – 17:00 (60 min; Gamedev)
Nie umiem rysować, a gry chcę programować…
Sala prelekcyjna (104) / Sylwia Błach
…czyli prelekcja przedstawiająca kilka gier istniejących na rynku, których wykonanie nie wymagało praktycznie żadnych umiejętności graficznych. Być może następną stworzysz właśnie Ty?

17:15 – 18:15 (60 min; Gamedev)
Kobiety branży gier.
Sala prelekcyjna (104) / Sylwia Błach
Opowieść o kobietach, które zmieniły informatykę. Najciekawsze biografie i historie. Na zachętę :)

Więcej szczegółów na stronie festiwalu: KoKon 2016. Zapraszam!

Share:

3 komentarze

  1. Zapewne będzie super a prelekcje wyjdą perfekcyjnie nie mogę się doczekać Dawid.B

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Droga Sylwio otóż zgubiłem kartkę z wszystkimi informacjami (e-mail, Facebook, Twitter), prosiłbym o wysłanie tych informacji. Z góry dziękuje, oraz mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy na różnych event'ach. Poza tym widziałem grę na oculus rift, piękna i mam nadzieję, że zostanie przeportowany na androidy, wtedy bym przetestował na urządzeniu typu Google Cardboard. Liczę na w miarę szybki odzew. Pozdrawiam Dawid.B.

    OdpowiedzUsuń