Drabble na Niedzielę 35 z moimi tekstami!

"Drabble na Niedzielę" to wyjątkowy internetowy tygodnik literacki, w którym co tydzień możemy zapoznać się z krótkimi formami słownymi. Prezentowane drabble - czyli teksty na równo sto słów - w każdym numerze przenoszą nas do innej krainy. Czasem jest to miejsce pełne grozy, kiedy indziej tęczowych jednorożców. Niezależnie od tego w jakim klimacie autor tekstu się porusza, wszystkie publikowane opowiadania łączy jedna wspólna cecha - najwyższy poziom.

Tydzień temu ukazał się numer specjalny z moim wyłącznym udziałem. O napisanie do niego tekstów zostałam poproszona jakiś czas temu i choć upchnięcie wolnej chwili w terminarzu nie było łatwe - nie mogłam odmówić. Pisanie drabble to wspaniałe ćwiczenie dla warsztatu i wyobraźni, a pracująca przy "Drabble na Niedzielę" ekipa jest tak pozytywna, że możliwość współpracy była dla mnie swego rodzaju zaszczytem.

Umiłowani w grozie, gorąco zachęcam Was do lektury "Drabble na Niedzielę 35 (78)/2015". Znajdziecie tam moje drabble: "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie", "Groza życia codziennego", "Danse Macabre", "Zachłysnąć się miłością"; double drabble "Winda" oraz szort "Kupa". Zapraszam do lektury i jeśli zechcecie znaleźć chwilę na podzielenie się odczuciami, będzie mi niezmiernie miło!


Share:

0 komentarze