MSI Dragon University - już jutro!


Już jutro... MSI Dragon - największe wydarzenie e-sportowe na Politechnice Poznańskiej! Gorąco Was wszystkich zapraszam - i ja tam będę. W trakcie MSI Dragon będziecie mieli okazję posłuchać ciekawych wykładów, spotkać wikinga, obejrzeć turniej LoL-a i wiele innych! Nie zabraknie też atrakcji od studentów Politechniki - i tak, to jest główny powód, dla którego piszę tę notkę!

O godzinie 10.00 poprowadzę wykład "Unity3D dla zielonych". W jego ramach opowiem o podstawach tworzenia gier w Unity - pokażę najważniejsze funkcjonalności; zwrócę uwagę na elementy, o których się zapomina; pokażę sztuczki jak ułatwić sobie pracę. Wykład adresowany jest, jak nazwa wskazuje, do osób zielonych w temacie.

Natomiast o godzinie 15.00 rozpocznę przegląd pt. "Gry zakazane". W jego ramach zaprezentuję gry, które wywoływały kontrowersję, a czasem nawet zostawały wstrzymane. Będzie trochę o cenzurze i o tym jak bez wysiłku sprawić, by gra zyskała rozgłos (jak wszyscy wiemy nic tak się nie sprzedaje jak skandal).

Oczywiście moje wykłady to nie wszystko - na temat gier będzie także opowiadał m. in. Mateusz Cicheński, o którego grze wspominałam w TYM POŚCIE. Ponadto trochę planszówek, trochę stanowisk komputerowych, konkursów z nagrodami... w skrócie: będzie się działo!

Szczegóły znajdziecie NA OFICJALNEJ STRONIE. Do zobaczenia!


Share:

2 komentarze

  1. Zainteresowaly mnie "gry zakazane". Niestety do Poznania wybrac sie nie mogłem. Napisz może coś na ten temat dla tych którzy nie mogli przyjechać i posłuchać. Chociaż jakieś streszczenie, konspekt prelekcji. A może oddzielny duży wpis... Byłoby super.

    OdpowiedzUsuń