Wesprzyj Horror na Roztoczu!


Projekt "Horror na Roztoczu 2 - Insomnia" - wystartował!

Tak, dokładnie, moi mili - to właśnie ta antologia, do której pisałam ostatnio opowiadania (i o fakcie których pisania tutaj wspominałam). W środku znajdziecie aż dwa moje teksty! Co więcej: teksty owe tworzyłam według skryptu, można więc powiedzieć, że pierwszy raz pojawiam się jako współautor. Tyle frajdy i nowych doświadczeń! 

To dla mnie. A co dla Was?

Do wyboru, do koloru: antologia, ebook, spotkania z autorami... Tak, tak, dobrze czytacie - projekt możecie wesprzeć na PolakPotrafi.pl, a co za tym idzie - wybrać sobie jedną z nagród. Twoje nazwisko w książce? Spotkanie ze mną na pizzy? Czemu nie - to wszystko jest możliwe!

Gorąco zachęcam do dokładnego prześledzenia szczegółów dotyczących projektu na jego stronie: KLIK! i co za tym idzie - do jego wspierania. Każda złotówka ma znaczenie - to nie banał, a faktów stwierdzenie. Równie cenne jest udostępnianie informacji o projekcie. 

Stwórzmy tę książkę - razem! Bo polak potrafi!

a ja, jako że z gadania promocyjnego nie jestem mocna, zamykam jadaczkę i życząc Wam udanego weekendu zachęcam raz jeszcze do KLIK!nięcia w wolnej chwili ;)


 


Share:

2 komentarze

  1. 3mam kciuki! Dni jeszcze spooooro! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna inicjatywa, super, że uczestniczysz w takich projektach :)

    OdpowiedzUsuń