Pisze się - przegląd spraw bieżących!

Bo liczy się piękno, Imperium Kobiet

W piętnastym numerze magazynu "Imperium Kobiet" znajdziecie mój krótki artykuł "Bo liczy się piękno". Tekst mówi o wyborach Miss Polski na wózku 2014. Gorąco zachęcam do lektury - zarówno mojego tekstu, jak i całego magazynu. 
Donica, Szortal.pl

Na portalu Szortal.pl pojawił się mój pierwszy drabble - tekst, który ma dokładnie sto słów. "Donica" to opowieść utrzymana w klimacie bizarro/horror, zainspirowana pewną piosenką z mojego dzieciństwa oraz... problemami wynikającymi z hodowli pewnych kwiatków. Tekst znajdziecie tutaj! Wszelkie uwagi i oceny mile widziane.
Corpo-goth & Fall-winter gothic outfits, blog.queen-of-darkness.com

Od niedawna jestem ambasadorką Queen of Darkness. Związane jest to przede wszystkim z moją "ciuchową" działalnością - czyli blogiem VamppiV. Co jakiś czas publikuję na blogu Queen of Darkness artykuły na temat mody. Na razie pojawiły się dwa: poświęcony stylowi corpo-goth (czyli słów wiele o tym jak się ubierać do pracy, by zachować mroczny styl, ale nie przesadzić) oraz krótki przegląd trendów jesień-zima 2014 i ich zestawienie z odzieżą gotycką. Zapraszam! Linki: Corpo-goth i trendy. Artykuły są w języku angielskim!Share:

1 komentarze

  1. Congratulations for your article dear and and thank you for your visit!!! Have a nice day, kisses,
    Eni

    http://eniwherefashion.blogspot.it/
    https://www.facebook.com/eniwherefashion

    OdpowiedzUsuń