Spotkanie autorskie w V LO w Poznaniu!

W czwartek wyruszyłam do Poznania ku kolejnej wielkiej przygodzie - spotkaniu autorskiemu w V. LO. O osiemnastej wkroczyłam na salę, by spędzić najbliższą godzinę opowiadając o literaturze, swojej twórczości i pasjach. Przepełniona emocjami: od strachu, przez nerwy, aż po nadmierną ekscytację, drżałam, co nam z tego wyjdzie.

W kameralnym gronie rozmawialiśmy o wszystkim tym, co prowadzącą (a potem także widzów) zaciekawiło. Odpowiadałam na pytania dotyczące tego co robię i co kocham, a na koniec - przeczytałam moje najnowsze opowiadanie "Dusze w pudełku".

Było dobrze, tak sądzę. Po spotkaniu z każdym zamieniłam kilka słów... Przy tym - zostałam zaproszona do świetnego projektu. Co z tego wyjdzie - okaże się wkrótce, na razie nie zapeszam. Zostawiam Was z kilkoma zdjęciami pochodzącymi z aparatu Grażyny Wodały.

Gorąco dziękuję Bibliotece V LO (a szczególnie pani Grażynie, która dzielnie wymieniała ze mną maile rozwiewając wszelkie wątpliwości i nadzorowała spotkanie) za zaproszenie - spotkanie dostarczyło mi wielu pozytywnych emocji. Mam nadzieję, że tym, którzy przybyli, również! :)


Share:

2 komentarze

  1. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie :) Do zobaczenia Pani Sylwio!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. O, moje LO! Że też nie wiedziałam o spotkaniu, nosz! :D

    OdpowiedzUsuń