Poznańskie Dni Fantastyki 2014 - mikroskopijna relacja

Konwenty, ach, konwenty! Kocham i uwielbiam, nawet te krótkie i malutkie. Dlatego w sobotę wybrałam się na Poznańskie Dni Fantastyki, swego rodzaju akcję propagującą fantastykę i przy okazji promującą nadchodzący Pyrkon.

Tym razem niestety nie skorzystałam za wiele - a właściwie udało mi się tylko poprowadzić konkurs wiedzowy "Co Ty wiesz o zabijaniu?". Pytania dotyczyły seryjnych morderców, kryminologii i kryminalistyki.

W tym miejscu - chciałabym podziękować wszystkim, którzy postanowili spędzić tę godzinę ze mną. Dziękuję za Wasze skupienie i pasję, z jaką próbowaliście odpowiadać na trudniejsze pytania. Także za ciekawostki, którymi się ze mną dzieliliście i Waszą wiedzę - dzięki temu nie czułam, że wiedzówka jest zbyt hardkorowa - choć na początku takie myśli mi się przez głowę przewijały.

Dziękuję też organizatorom - świetnie się bawiłam!

Poznańskie Dni Fantastyki 2014 były, po prostu, fajne! Spotkałam znajomych, nagadałam się z nimi. Nie obyło się bez stresu i ostatecznego poczucia zwycięstwa. Nawet udało mi się zgarnąć małą nagrodę w loterii! Choć przypinek nie noszę, to koto-nietoperz z tekstem "I believe I can fly" skradł moje serce.

To co, pora zacząć odliczać dni do PYRKONU?! :)


Share:

0 komentarze