"Śmieciowisko" Karola Mitki pod patronatem Rozkoszy Umysłu!

Polskie bizarro rozwija się coraz prężniej - i choć sama odkryłam gatunek stosunkowo niedawno, bo jakieś półtora roku temu, kibicuję mu dzielnie. Makabra, czarny humor, nawiązania do popkultury, jazda po krawędzi, przekraczanie tabu - to wszystko czyni z bizarrowych tworów kąsek niezwykle smakowity dla każdego, kto ceni sobie dziwność wszelaką...

Gdy więc napisał do mnie Karol Mitka z prośbą o to, by Rozkosze Umysłu objęły patronat nad jego najnowszą nowelką - zastanawiałam się tylko przez chwilę. Chwilę, którą poświęciłam na zaznajomienie się z fragmentami tego dziwnego tworu o tytule "Śmieciowisko"... I powiem Wam w tajemnicy, że jest GENIALNIE! :D Karol ostro jedzie po bandzie zadowalając najbardziej wyszukane gusta fanów perwersyjnych i, bądźmy ze sobą szczerzy - chorych, po prostu chorych, tworów. Osobiście już nie mogę się doczekać aż poznam całą historię i będę mogłam Wam ją zrecenzować... Jeszcze bardziej cieszy fakt, że "Śmieciowisko" zostanie wydane przez... Horror Masakrę, czyli młodziutkie wydawnictwo, któremu z całego serca kibicuje. MordumX walczy o polską grozę zębami i pazurami - i dobrze mu to wychodzi!

Dobra, dość tych zachwytów - zapraszam do zapoznania się z oficjalną zapowiedzią! I ostrzegam - tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Ziutek to typowy nastolatek – pryszczaty, uzależniony od masturbacji perwers, lubujący się w oglądaniu zwyrodniałych pornoli.
Pewnego dnia traci zdobyty z trudem skarb, bez którego już nigdy nie będzie mógł zaznać rozkoszy orgazmu.
By go odzyskać, wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż do innego wymiaru. Podróż, w trakcie której zrozumie, że nawet ucieczka do odmiennej rzeczywistości nie uchroni go przed odpowiedzialnością za swoje czyny.
„Śmieciowisko” to jedna z nielicznych na polskim rynku opowieści z gatunku bizarro fiction. Jest tu wszystko, co podobało Ci się w powieściach zagranicznych autorów –absurdalne poczucie humoru, groteskowi bohaterowie, a przede wszystkim fabuła tak zakręcona, że węzeł gordyjski chowa się przy niej ze wstydu.


Ta nowela jest tak obrazoburcza, że nie odważyło się jej wydać żadne z kilkudziesięciu wydawnictw, do których została wysłana. Jedynie wydawnictwo Horror Masakra miało na tyle odwagi, by udostępnić tę opowieść szerszemu gronu czytelników. Jest to zatem niepowtarzalna okazja, by zapoznać się z gatunkiem bizarro w polskim wydaniu.

Karol Mitka napisał nowelę przy której nawet najbardziej kontrowersyjne pozycje na rynku, bledną w cieniu tej masakrycznie – schizowanej fabuły. Po tej lekturze wasze mózgi zatrzęsą się w „po-uderzeniowym” szoku. Gwarantuję!
„MordumX”

Wkrótce do nabycia w wydawnictwie Horror Masakra - z serii:
„Zeszyty Grozy Horror Masakra”


Share:

0 komentarze