Złoty Kościej 2013 - głosujemy!


Złoty Kościej 2013 to wyjątkowy plebiscyt organizowany przez Kostnicę. Przez ostatnie kilka tygodni każdy miał okazję zgłosić swoją nominację w jednej z sześciu kategorii. Natomiast od wczoraj można głosować... Do czego chciałabym Was gorąco zachęcić!

Wśród nominacji znajdziemy dwie antologie, w których brałam udział oraz dwa świetne młode wydawnictwa, z którymi mam okazję współpracować i o których mogę powiedzieć tyle - zasługują na to wyróżnienie!

I tak:
W kategorii HORROR mamy "Zombiefilię" i "Gorefikacje".
W kategorii WYDAWCA - "Studio Truso" (odpowiedzialne za "Księgę Wampirów") i "Horror Masakrę" (odpowiedzialną za zin "Horror Masakra", zin "Krypta", pewną antologię, o której wkrótce zacznę mówić...).

 
Gorąco namawiam Was do wspierania projektów, w których brałam udział. A jeśli macie inne typy - też dobrze, niech wygra najlepszy! Tylko polecam jedno: głosujmy na Polaków. Pokażmy, że też mamy zdolnych młodych autorów. Niech potencjalni wydawcy widzą, że chcecie czytać to co polskie - a jest nadzieja, że tym małym gestem poprawimy rynek, na którym ciągle zagraniczny horror wydaje się bardziej opłacalny od polskiego.

LINK ZE SZCZEGÓŁAMI

Głosujemy wysyłając maila na adres: kostnica1@kostnica.com.pl w tytule wpisując GŁOSOWANIE ZŁOTY KOŚCIEJ 2013, a w treści - nominowane tytuły, oczywiście ;) W każdej kategorii można oddać tylko JEDEN głos, a wśród osób głosujących zostanie rozlosowana paka książek!

Share:

2 komentarze