Nowy Rok, nowe nadzieje... Żegnaj trzynastko!

Nigdy nie lubiłam Sylwestra. Nie potrafiłam cieszyć się z myśli, że mija kolejny rok naszego krótkiego życia... Tym razem jest inaczej - cieszę się, że 2013 minął. I jestem pełna nadziei. 2014 musi być dobrym rokiem. Nadchodź!

Byłabym niesprawiedliwa twierdząc, że 2013 był zły. To nieprawda. Rok w rok staram się robić listę pozytywnych wydarzeń. Jeśli nie na papierze, to chociaż w głowie. Radosne podsumowanie minionych miesięcy. W 2013 mam sporo do umieszczenia na niej. Poczułam, że mogę osiągnąć wszystko co zechcę. Wystarczy ciężka praca, wieczny uśmiech na twarzy i wiara w swoje możliwości. Wspaniałe konwenty, cudowni ludzie wokół mnie, pierwsze antologie i publikacje w zinach, rozkręcenie bloga VamppiV, który miał być tylko małym projektem "a nuż się uda", stypendium Ministra, Paryż, Kraków... i wiele więcej. Same pozytywy. I tego się trzymam :)

Swoją drogą moja liczba postanowień na 2014 przekracza granice zdrowego rozsądku. Co prawda nie zamierzam ich spisywać, ale to dlatego, że doskonale wiem co chcę osiągnąć. Chcę więcej pisać, więcej się uczyć, trochę zacząć ruszać, zostać inżynierem (tak, to już w tym roku!), pojawiać się częściej na papierze i tak dalej... Uf, lista jest długa, ale wiem, że się uda!

A jak Wasze postanowienia i podsumowania? Czekacie na 2014 czy żałujecie, że 2013 mija? A może wybieracie opcję najwygodniejszą: lotto Wam to? ;)

Na koniec krótkie życzenia. Nie znamy się osobiście, ale bywacie tu, czytacie, wspieracie w trudnych chwilach i cieszycie się ze mną z sukcesów. Jesteście, a to się liczy.


Kochani Czytelnicy, życzę Wam, aby rok 2014 był rokiem spełniania marzeń. Oddawajcie się swoim pasjom bezgranicznie i nigdy nie wątpcie w podjęte decyzje! Pasji i radości! :) A sobie w tym miejscu egoistycznie życzę, abyście dalej przy mnie trwali i ze mną wytrzymywali ;)

Share:

12 komentarze

 1. Szczęśliwego Nowego Roku!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczęśliwego, mądrego i zaczytanego nowego roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego w 2014 :) życzę ci, abyś spełniła wszystkie swoje postanowienia i marzenia ;)
  Ja też mam wiele postanowień, staram się je spełnić :) cieszę się, że rok 2014 się już zaczął, czekałam na niego, nareszcie przyszedł do mnie :) rok 2013 był dla mnie wyjątkowo pechowy, aż do końca, z nie bylejakich powodów :( teraz do roku 2013 mówię SPIEPRZAJ i staram się żyć tym nowym i nie myśleć o poprzednich wydarzeniach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tak trzeba, innego wyjścia nie mamy! Również szczęśliwego nowego :) Trzymaj się!

   Usuń
 5. Dla mnie 2013 był w miarę ;) Ale u Ciebie widzę dużo pozytywów i bardzo mnie to cieszy :) Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń i postanowień w tym Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A my się znamy, a hi hi, nie zmienia to faktu, że życzę Ci realizacji wszystkich planów i by było lepiej niż w 2014 :)

  OdpowiedzUsuń