"Księga wampirów" - wkrótce w księgarniach

Tęsknisz za bezwzględnymi bestiami lub arystokratycznymi, lecz bezlitosnymi krwiopijcami? Pragniesz prawdziwej, gęstej i pachnącej człowiekiem krwi? Masz dość brokatowej popkulturowej papki? Wampir – to kiedyś brzmiało dumnie. Przywróćmy sens temu słowu i niech na nowo króluje bezpretensjonalna przemoc!
„Księga Wampirów” zabierze Cię na szaloną przejażdżkę przez najciekawsze wampirze historie – retro, high-end, postapo, klasyka czy satyra. Spotkasz tutaj zarówno wampiry uzbrojone w kły i pazury, jak i energetycznych cwaniaków. Wszystkie na równi prawdziwe i niebezpieczne.
Dwudziestu jeden zbuntowanych przeciwko dziwnym trendom autorów postanowiło na nowo zdefiniować obraz wampira. To już nie jest zakochany nastolatek...

Dołącz do szeregu albo chwytaj za krzyż i walcz! To nowa epoka. Krwawa i NASZA.

Już wkrótce (tak, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że jeszcze w tym roku) ukaże się niezwykła antologia - poświęcona wyłącznie wampirom. Miałam zaszczyt maczać w niej zakrwawione paluszki i powiem Wam tyle - to będzie mocna rzecz! 

Mi się udało popełnić tekst o tytule "Nów". Jak ktoś ma ochotę - niech zgaduje o czym. I tak nikt nie trafi ;) 

"Księga wampirów" ukaże się oczywiście w wersji papierowej i będzie ogólnodostępna. Wydaje nas Wydawnictwo Truso, które znane jest z wysokiej jakości wydawanych książek.

Ja nie mogę się doczekać, szczególnie, że moja miłość do wampirów jest chyba wszystkim znana - a Wy?
Share:

5 komentarze

 1. AAAAA wersja papierowa!!!! <3
  Nawet nie próbuję zgadywać - i tak nas zaskoczysz :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ahh chcę już ją mieć w swoich rękach ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam wszystko co z wampirami się łączy, więc będę musiała koniecznie sięgnąć po "Księgę Wampirów" :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja ogólnie nie przepadałam za wampirami... Zmieniłam zdanie oglądając film True Blood :) Jest jednym z moich ulubionych filmów... Książek o tej tematyce jeszcze nie czytałam
  http://vogueswing.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Brzmi ciekawie, aż się chyba skuszę :D

  OdpowiedzUsuń