Politechnika - dla ludzi z pasją!

Premiera, premiera... I po premierze! Od wczoraj po sieci hula filmik Politechniki Poznańskiej, w którym miałam zaszczyt wziąć udział. Jestem szczerze zachwycona efektem, który uzyskaliśmy. Spodziewałam się wszystkiego, ale poziom przerósł moje najśmielsze wyobrażenia o takiej inicjatywie. Jeśli jesteście ciekawi - patrzcie poniżej!Odnośnie głosowania dotyczącego wybór Miss Polski na wózkach, o którym wczoraj pisałam. Chciałam Was tylko poinformować, że strona działa, a "jedynym problemem" są przeciążone serwery. Osobiście udało mi się wbić z samego rana, ponoć także w nocy da się głosować... Jeśli więc chcecie mnie wesprzeć, po prostu próbujcie. Za którymś razem stronka ruszy!

A co u mnie? Nauka, nauka, nauka. Pół dnia przesiedziałam nad programami na programowanie rozproszone, teraz więc chyba "w ramach relaksu" zabiorę się za aplikacje internetowe. Albo za grę, którą muszę napisać. Albo za inny projekt z rozproszonego. Albo... Szkoda wymieniać! Trzymajcie za mnie kciuki bym jakoś ten tydzień przetrwała, bo właśnie osiągam najwyższy poziom wtajem... ee, to jest, przepracowania ;)

Share:

3 komentarze

  1. świetny filmik aż zakochałam się! Na końcu fajnie wyszłaś bijąc brawo (tak jakoś zwróciłam na to uwagę bo opadły Ci uroczo włosy na twarz) ^^'

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie wiedziałam, że powstają takie reklamy uczelni wyższych. Z drugiej strony, studia stają się dla siebie konkurencyjne, a liczba studentów spada względem otwartych kierunków, więc promocja może dużo zdziałać.

    OdpowiedzUsuń